Fix Forum | Online oyun Forumu | Tüm Online Oyunlar Tek Adresde

Her alanda kullanılabilir Nickler Giris10Her alanda kullanılabilir Nickler Kayit10

Her alanda kullanılabilir Nickler Uyari10

Fix Forum Yönetimi !

Fix Forum Yönetimi !!

Her alanda kullanılabilir Nickler Giris10Her alanda kullanılabilir Nickler Kayit10

Her alanda kullanılabilir Nickler Uyari10

Fix Forum Yönetimi !

Fix Forum Yönetimi !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FixForum Aradığınız Tüm Online Oyunlar Tek Bir Adreste Toplanıyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
ANL
Her alanda kullanılabilir Nickler EmptyHer alanda kullanılabilir Nickler I_voting_barHer alanda kullanılabilir Nickler Empty 
Feho
Her alanda kullanılabilir Nickler EmptyHer alanda kullanılabilir Nickler I_voting_barHer alanda kullanılabilir Nickler Empty 
ANIL
chaky35
cibi
onurgfb
safaata07
ZoRBaxqoRSaN
tavano67
dmxemre15
En son konular
» 1731 priest lere seri heal
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından charamb0l Salı Ağus. 27, 2013 4:58 pm

» Call Of Duty 2 WH
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından mUs1tafa21 Ptsi Haz. 17, 2013 9:10 pm

» 1299 da kapat hatası alanlar
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından duran0120 Salı Eyl. 04, 2012 5:18 pm

» 1299 çoklu girme
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından meki C.tesi Haz. 23, 2012 2:42 am

» 1299 okçu 80 skili seri
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından orkcity Perş. Haz. 21, 2012 2:07 pm

» Chris Brown 2009 FULL Albüm
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından Psych0 Perş. Ara. 24, 2009 10:11 pm

» fifa online 2
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından suvari53 Perş. Ara. 10, 2009 1:51 pm

» Soyuk Çar Şifreleri
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından beyaz Cuma Ekim 23, 2009 3:27 pm

» Knight Online Fıkraları(çok komik)
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından beyaz Cuma Ekim 23, 2009 3:08 pm

» 50 görevi -anahtarların yerleri
Her alanda kullanılabilir Nickler Emptytarafından fener117 Paz Ekim 18, 2009 10:55 am

Her alanda kullanılabilir Nickler

2 posters
YazarMesaj
Feho
FELANKOR
FELANKOR
Feho

T : Beşiktaş
Ruh Halim : Sakin

K
K K:
Her alanda kullanılabilir Nickler Imgleft2/2Her alanda kullanılabilir Nickler Emptybarbleue  (2/2)
Her alanda kullanılabilir Nickler Empty
MesajKonu: Her alanda kullanılabilir Nickler   Her alanda kullanılabilir Nickler EmptyCuma Mayıs 15, 2009 2:56 pm

2 çocuğum oLsa ..akLım saLıncakta saLLanır...büyümek istemiyoruM..anneM babaM yaşLanır..

kayßéTTik séwerken, yoruLduk DenerKen ..
ßana saßırLar DiLérdin, sen pés eTTin bendén erkén..(!)
Bensiz mutLuysan Hep öLee kaL (!) =(

aRasıra bu taRafa bakı Versen qöSÜne yumruuu yiyiveRsenn...

ßLki hÇ duRmadan uyuSAm 2 qün ßLki çözüLür bu düüm..

Haиgi zaMaиa sakLaиıyoЯ∂u ∂engeSiиi çokTaи yitirMiş yaLиızLıkLaяım????
Kabus nickleri

ßuqün Søn. ß¡r yarIñ yøk. Dûnûmûz zâtên kâybøLmuS.
ß¡tt¡yøLcuLuq. ÂyrîLmâ vâkt¡ gêLdî. Gêr¡dê qâLâñ,
Søñ ß¡r høS¢âqâL d¡Lêq

ßuqün Søn. ß¡r yarIñ yøk. Dûnûmûz zâtên kâybøLmuS.
ß¡tt¡yøLcuLuq. ÂyrîLmâ vâkt¡ gêLdî. Gêr¡dê qâLâñ,
Søñ ß¡r høS¢âqâL d¡Lêq

Artık iiçim acımıyor, yanmıyor bedenim bu ayrılık uğruna
ya sevgimi bitirdin bilmeden, yada artık ben küllendim
bak artık gülebiliyorum kahkaha ata ata
karıştırma şimdi!
ya içten gülüsüm, yada numara..

-{..zẫмẫй ẫcιLαяι DiiйDiiямєz..уẫѕẫDιкcẫ ẫcιуẫ ẫLιѕιLιя

1 ya$imda bibéron icin aqLardim,
5 ya$imda $ékér icin aqLardim,
$imdiysé A$kim icin aqLiyorum !:[

éqér hayatım kiraLıksa,satın aLmak ichin uqa$mam.chünkü ichindé i$é yarar hichßi$i yokk...
kabusla ilgili nickler

qeÇeRken acıLardan qüLmei unudma !

ßoquLmaktan KorkTuqun Deniz mi ???

KÖTÜ ŞANSta olmasa ŞANS yüzü görmiyeceğiz.

gidene yol verelim ki gelene yer açılsın

Sen yokSun yine ,,
ßeni kim Sevecek
Sen diye ..!

du$en Su damLaSıydı..
ßu a$k SadeCe Çıkmaz Sokakdı ((:

`` Kanattığın Kadar Kanıyor musun .. ?``

En son Feho tarafından Cuma Mayıs 15, 2009 8:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ANL
FELANKOR
FELANKOR
ANL

T : Beşiktaş
Ruh Halim : Seytan

Her alanda kullanılabilir Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Her alanda kullanılabilir Nickler   Her alanda kullanılabilir Nickler EmptyCuma Mayıs 15, 2009 8:11 pm

tşk

Her alanda kullanılabilir Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası