Fix Forum | Online oyun Forumu | Tüm Online Oyunlar Tek Adresde

Haha Knight Online Fıkraları Giris10Haha Knight Online Fıkraları Kayit10

Haha Knight Online Fıkraları Uyari10

Fix Forum Yönetimi !

Fix Forum Yönetimi !!

Haha Knight Online Fıkraları Giris10Haha Knight Online Fıkraları Kayit10

Haha Knight Online Fıkraları Uyari10

Fix Forum Yönetimi !

Fix Forum Yönetimi !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FixForum Aradığınız Tüm Online Oyunlar Tek Bir Adreste Toplanıyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
ANL
Haha Knight Online Fıkraları EmptyHaha Knight Online Fıkraları I_voting_barHaha Knight Online Fıkraları Empty 
Feho
Haha Knight Online Fıkraları EmptyHaha Knight Online Fıkraları I_voting_barHaha Knight Online Fıkraları Empty 
ANIL
chaky35
cibi
onurgfb
safaata07
ZoRBaxqoRSaN
tavano67
dmxemre15
En son konular
» 1731 priest lere seri heal
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından charamb0l Salı Ağus. 27, 2013 4:58 pm

» Call Of Duty 2 WH
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından mUs1tafa21 Ptsi Haz. 17, 2013 9:10 pm

» 1299 da kapat hatası alanlar
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından duran0120 Salı Eyl. 04, 2012 5:18 pm

» 1299 çoklu girme
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından meki C.tesi Haz. 23, 2012 2:42 am

» 1299 okçu 80 skili seri
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından orkcity Perş. Haz. 21, 2012 2:07 pm

» Chris Brown 2009 FULL Albüm
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından Psych0 Perş. Ara. 24, 2009 10:11 pm

» fifa online 2
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından suvari53 Perş. Ara. 10, 2009 1:51 pm

» Soyuk Çar Şifreleri
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından beyaz Cuma Ekim 23, 2009 3:27 pm

» Knight Online Fıkraları(çok komik)
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından beyaz Cuma Ekim 23, 2009 3:08 pm

» 50 görevi -anahtarların yerleri
Haha Knight Online Fıkraları Emptytarafından fener117 Paz Ekim 18, 2009 10:55 am

Haha Knight Online Fıkraları

4 posters
YazarMesaj
Feho
FELANKOR
FELANKOR
Feho

T : Beşiktaş
Ruh Halim : Sakin

K
K K:
Haha Knight Online Fıkraları Imgleft2/2Haha Knight Online Fıkraları Emptybarbleue  (2/2)
Haha Knight Online Fıkraları Empty
MesajKonu: Haha Knight Online Fıkraları   Haha Knight Online Fıkraları EmptyC.tesi Mart 21, 2009 2:29 pm

ETMEZSEN ETME

Assasin Hasan, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. ( /GREETING1 ). Ağaçta bulunan başka bir Gabak kafalı warriorda onu izliyormuş.Namazını bitiren Assasin Hasan daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. -''Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki gabak kafalı warrior: - "Etmem", diye cevap vermiş. Assasin Hasan sinirlenmiş sinirden daggerları +8 yanmış yılmamış Assasin Hasan tekrar tekrarlamış: -''Allahım sen namazımı kabul et." - "Etmem." Assasin Hasan'ın şaşkınlığı iyice artmış bir ara durumu GM'ye söylemeyi düşünmüş. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş.Ağaçtaki gabak kafalı warrior tekrar: - "Etmem." deyince Assasin Hasan sinirlenmiş - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım." demiş.

BENDE BİLMİYORUM

Assasin Hasan abysse giderken çölde karşına Priest Ekrem çıkar ve tanışırlar. Dupeden hackten konuşurken :
-Gel seninle birbirimize bilmece soralım, der. Önce ben sorayım, bilirsen ben sana 1gb veririm. Bilemezsen 10gb alırım.Sonra sen bana sorarsın, bilirsem10gb alırım, bilemezsem 1gb veririm.
-Tamam, der sor bakalım.
-Söyle öyleyse: Üç ayaklı boss nerede yaşar?
Priest Ekrem düşünür , bilemez :
-Al 10gb'yi.Şimdi ben de sana aynı soruyu soruyorum:Üç ayaklı boss nerede yaşar?
Assasin Hasan, hiç düşünmeden, aldığı 10gb'yi geri verir :
-Al şu 10gb'yi.Ben de bilmiyorum. der...

FULL PLATE VAR MI ?

Noob Cevat Maradonda açılan bara girer ve Barmen'e(Assasin Hasan):
- full plate var mı?
- yok..
- full plate var mı?
- yok..
- full plate var mı?
- yok..
- full plate var mı?
- yok dedik ya.. lan !
- full plate var mı?
- Lan Allah'ın noobu bi daha sorarsan sana spike çekerim.
- spike var mı?
- yok..
- full plate var mı?

BUDA ÖSS SORUSU : Ali kestiği lobodan düşen lobo pentantı 100mil coinse satmış. paranın 3/8 ile heal pot almış.5.299.999'u ile reskill yapmış. geriye kalan paranın 10mil coinsi ile mana potion almış. geriye 12.811.111 kaldığına göre heal potun tanesi kaç paradır?
Question Question Question
ANL
FELANKOR
FELANKOR
ANL

T : Beşiktaş
Ruh Halim : Seytan

MesajKonu: Geri: Haha Knight Online Fıkraları   Haha Knight Online Fıkraları EmptyC.tesi Mart 21, 2009 5:24 pm

iyi miş bunlarya Very Happy
ANIL
ULTİMA
ULTİMA
ANIL

T : Galatasaray
Ruh Halim : Mutlu

MesajKonu: Geri: Haha Knight Online Fıkraları   Haha Knight Online Fıkraları EmptyC.tesi Mart 21, 2009 11:32 pm

guzel paylaşım
dmxemre15
WORM
WORM

Ruh Halim : Sinirli

MesajKonu: Geri: Haha Knight Online Fıkraları   Haha Knight Online Fıkraları EmptyPerş. Nis. 23, 2009 4:03 pm

tşk güzel olmuş
ANIL
ULTİMA
ULTİMA
ANIL

Ruh Halim : Mutlu

MesajKonu: Geri: Haha Knight Online Fıkraları   Haha Knight Online Fıkraları EmptyPaz Mayıs 24, 2009 8:51 pm

super tşk paylasım için

Haha Knight Online Fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online Fıkraları(çok komik)
» Knight Online PK (video)
» Knight Online Şifreleri
» Knight Online GB Satışları
» Knight Online de Koxp Nedenmi var ?