Fix Forum | Online oyun Forumu | Tüm Online Oyunlar Tek Adresde

Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Giris10Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Kayit10

Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Uyari10

Fix Forum Yönetimi !

Fix Forum Yönetimi !!

Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Giris10Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Kayit10

Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Uyari10

Fix Forum Yönetimi !

Fix Forum Yönetimi !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FixForum Aradığınız Tüm Online Oyunlar Tek Bir Adreste Toplanıyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
ANL
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** EmptySonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** I_voting_barSonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Empty 
Feho
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** EmptySonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** I_voting_barSonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Empty 
ANIL
chaky35
cibi
onurgfb
safaata07
ZoRBaxqoRSaN
tavano67
dmxemre15
En son konular
» 1731 priest lere seri heal
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından charamb0l Salı Ağus. 27, 2013 4:58 pm

» Call Of Duty 2 WH
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından mUs1tafa21 Ptsi Haz. 17, 2013 9:10 pm

» 1299 da kapat hatası alanlar
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından duran0120 Salı Eyl. 04, 2012 5:18 pm

» 1299 çoklu girme
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından meki C.tesi Haz. 23, 2012 2:42 am

» 1299 okçu 80 skili seri
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından orkcity Perş. Haz. 21, 2012 2:07 pm

» Chris Brown 2009 FULL Albüm
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından Psych0 Perş. Ara. 24, 2009 10:11 pm

» fifa online 2
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından suvari53 Perş. Ara. 10, 2009 1:51 pm

» Soyuk Çar Şifreleri
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından beyaz Cuma Ekim 23, 2009 3:27 pm

» Knight Online Fıkraları(çok komik)
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından beyaz Cuma Ekim 23, 2009 3:08 pm

» 50 görevi -anahtarların yerleri
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptytarafından fener117 Paz Ekim 18, 2009 10:55 am

Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler ***

2 posters
YazarMesaj
Feho
FELANKOR
FELANKOR
Feho

T : Beşiktaş
Ruh Halim : Sakin

K
K K:
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Imgleft2/2Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Emptybarbleue  (2/2)
Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Empty
MesajKonu: Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler ***   Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** EmptyPaz Mayıs 17, 2009 11:01 am

Database Özellikleri

* Oto Üyelik
* Oto Master
* İtem Kilitleme ( Kullanımı: exec item_qilit 'accountid' , 'charid' , 'itemid')
* 83 Skilleri Eklendi ( Gerekli Patch:
RapidShare: Easy Filehosting )
* Cadılar Bayramı ve Bayrakları Ekli
* Seri Skill Engelli
* Dupe Engelli
* Archer Skilleri Çalışıyor
* Ally De Pelerin Düşme Fix
* Charlar 15 lwle Kadar Muteli Maradonda Küfürü Engellemek için ( Explerde Baya Yüksek Olcağı İçin Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Smile )
* Bossların Atakları Ayarlandı
* NCS Fixed ( Kullanımı: EXEC ACCOUNT_CHAR_NAME_CHANGE 'ESKINICK','YENINICK' )
* Tüm Jopların 20 Master Skilleri Aktif
* Başlangıç Npsi 500
* Başlangıç Parası 100m
* valkyrie Ekli
* Oto 5 Lwl Olunuyor
* Otomatik 1500 hp 1500 mp Veriliyor
* Oto Stat( Ana Statlara 135 Veriliyor )
* Oto Skill
* Servera Res De exec Res yazarsanız Genel Res Atar
* Exp Zor
* Drop Yarı Kolay
* Usko İtemlerini Ekleyemedim Bilgisayar Kaldırmadı Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Smile Ama Diğer İtemlerin Hepsi Ekli
* Ardream Eklemedim Gereksiz Diye
* Premium Sistemi Falan Sorunsuz Çalışıyor

Drop List:

Bulcan Türlerinden Shell(+7)
Kecoon Türlerinden Takı(+1)
Worm Türlerinden Kağıt Silah ( Raptor , Shart , Chitin Bow )(+7) Gold Bar
Farelerdende Bişi Çıkıyodu Ama Şu An Aklımda Değil
Boslardan Ne Çıkıyor Bilmiyorum Bosları Siz Ayarlayın Bi Zahmet

Değiştirilmeyecekler Ve Unutulunanlar:

* Monster Expleri Güzel Onlara Dokunmayın Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Hihi
* Herhangi Bir evt Gerektirmiyor Gerektirse Bile Sizde Vardır Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Wink
* Dbde Bazı Charlar Var Onları Silin Ben Unuttum Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Smile
* felankor odası falan eklemedim evt istemesin die isterseniz siz ekleyin
* Resim Ekliyemedim Kusura Bakmayın Malum Deneme Şansın Olmadı.....Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Uzul

İndirme Link:

DarkDBV3.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

Rar Şifresi: darkvedar

Aslında Paylaşmayı Düşünmüyordum Ama Canınız Sağ Olsun Be

Diğer Forumlarda Paylaşılacaksa Darkvedar Tarafından Yapılmıştır Die İsmim Geçerse Memnun Olurum

ALINTIDIR
ANL
FELANKOR
FELANKOR
ANL

T : Beşiktaş
Ruh Halim : Seytan

Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** Empty
MesajKonu: Geri: Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler ***   Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler *** EmptyÇarş. Mayıs 27, 2009 6:48 pm

tşk

Sonunda Çıktı !!! Mükemmel Özellikler ***
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tantra Online çıktı...
» HOMEKO 1727 YENİ ÇIKTI ANL OYUNA GİREMEYENLER İÇİN.